O firmie

Remowent to ogólnopolski wykonawca wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji oraz systemów oddymiania. Od 2006 roku jesteśmy partnerem inwestycyjnym czołowych Generalnych Wykonawców i Inwestorów. Realizujemy największe projekty w całym kraju, zapewniając bezpieczeństwo i wysoki komfort setkom tysięcy użytkowników korzystających z naszych instalacji każdego dnia.

Kontrakty realizujemy zarówno przy użyciu materiałów własnych, jak i powierzonych przez Inwestorów. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksową obsługę Klienta, a także zachować elastyczność w zakresie kosztorysowania inwestycji.

Podstawową zasadą naszej działalności jest solidny fundament kapitałowy. Nie pozwalamy sobie na zaległości finansowe oraz możemy przystępować do przetargów o dowolnej skali i zakresie prac. Takie podejście pozwala nam współpracować z czołowymi firmami z branży budowlanej o kapitale polskim i zagranicznym. Jakość naszych realizacji jest potwierdzona licznymi referencjami, które najlepiej świadczą o fachowości kadry Remowent.

Nasze referencje

Remowent to rozpoznawalna marką w branży HVAC. Przez lata wypracowaliśmy sobie pozycję rzetelnego, uczciwego i ambitnego podwykonawcy. Podejmujemy się realizacji wyłącznie tych projektów, które znajdują się w kręgu naszych specjalizacji.

Realizujemy głównie projekty wielkopowierzchniowe. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie instalacji na potrzeby galerii handlowych, budynków mieszkalnych, garaży podziemnych, magazynów, serwerowni, obiektów gastronomicznych, sportowych, urzędów czy obiektów użyteczności publicznej.

Oferujemy także projektowanie i wykonawstwo instalacji domowych, jak wentylacja mechaniczna, klimatyzacja oraz rekuperacja. Zajmujemy się zarówno montażem, jak i serwisowaniem urządzeń.

Remowent to firma odpowiedzialna społecznie. Dzielimy się naszym sukcesem i regularnie wspieramy organizacje pomocowe oraz fundacje działające na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wierzymy, że tak trzeba i jesteśmy w tym konsekwentni.

Zapraszamy do współpracy.

O firmie

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.