Rekuperacja i wentylacja mechaniczna

REMOWENT zawsze popiera i współtworzy rozwiązania poprawiające komfort naszego życia. Dlatego do naszej oferty dołączyło kompleksowe realizowanie indywidualnych instalacji wentylacji mechanicznej i rekuperacji.

Współczesne budownictwo oparte jest na bardzo szczelnej izolacji budynków. Pozwala to zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, ale wymusza także stosowanie bardziej zaawansowanych systemów wentylacyjnych. Dobrej jakości izolacja w połączeniu ze skutecznym odzyskiem ciepła przynosi ogromne korzyści – nie tylko finansowe, ale także zdrowotne.

Realizujemy indywidualne inwestycje wentylacyjne w oparciu o sprawdzone rozwiązania czołowych producentów. Stale współpracujemy z dostawcami wysokiej jakości central wentylacyjnych i rekuperatorów. Dzięki samodzielnej produkcji rur i kanałów możemy zaproponować konkurencyjne ceny tych niezbędnych elementów domowego systemu.

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest gwarancją doskonałego klimatu panującego w Państwa domu. W obliczu coraz ostrzejszych norm dotyczących zużycia energii przez obiekty mieszkalne, rekuperacja wkrótce może stać się jednym z wymogów stawianych przed budownictwem indywidualnym. Jesteśmy na to przygotowani. Dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem.