Kontakt z nami

REMOWENT Jerzy Wynarski

ul. Krokusowa 7, 86-021 Żołędowo
tel. 509 45 99 63

Biuro:

ul. Szajnochy 14, 85-738 Bydgoszcz
Tel/fax (052) 342-08-89
E-mail: biuro@remowent.pl

Kontakty: (52) 342-08-89

Sekretariat: mgr Joanna Parmonik, wewn. 21, joanna.parmonik@remowent.pl

Dział Przygotowania Produkcji: Karolina Szyszka , wewn. 22, karolina.szyszka@remowent.pl

Dział Inwestycji: mgr inż Michał Wiśniewski, wewn 24 ,michal.wisniewski@remowent.pl

Dyrektor d/s Inwestycji: mgr inż. Michał Wiśniewski , wewn 24, michal.wisniewski@remowent.pl

Dział zakupów: Krzysztof Skiba wewn. 25, krzysztof.skiba@remowent.pl

Kierownik robót: mgr inż. Adam Kowalski, wewn. 25,  adam.kowalski@remowent.pl

Kierownik robót: mgr inż. Zygmunt Mierzwicki, wewn 26, zygmunt.mierzwicki@remowent.pl

Księgowość: mgr inż. Ilona Kuryło wewn. 23, ilona.kurylo@remowent.pl

Właściciel: Jerzy Wynarski wewn. 22, jerzy.wynarski@remowent.pl

Formularz kontaktowy

Zabezpieczenie antyspamowe - wpisz wynik 1 + 7 + 5 =