O firmie

REMOWENT jest ogólnopolską marką budowlaną obecną na polskim rynku od 2006 roku. Doświadczenie naszej kadry obejmuje jednak znacznie więcej lat pracy przy projektach z zakresu wentylacji, klimatyzacji i oddymiania budynków wielkopowierzchniowych.

Od początku naszej działalności wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Partnerów biznesowych i Klientów, dlatego realizujemy zadania zarówno przy użyciu materiałów własnych, jak i powierzonych przez Inwestorów.

Podstawową zasadą naszej działalności jest solidny fundament kapitałowy, dzięki któremu nie pozwalamy sobie na zaległości finansowe oraz możemy przystępować do przetargów o dużej skali i zakresie prac. Jesteśmy zaufanym partnerem czołowych firm z branży budowlanej o kapitale polskim i zagranicznym. Możemy pochwalić się licznymi referencjami potwierdzającymi naszą fachowość i doświadczenie.

REMOWENT jest rozpoznawalną marką na rynku ogólnopolskim. Przez lata wypracowaliśmy sobie pozycję rzetelnego, uczciwego i ambitnego podwykonawcy. Podejmujemy się realizacji wyłącznie tych projektów, które pozostają w kręgu naszych specjalizacji. Dzięki temu możemy oferować wysoką jakość i gwarancję sprawnej pracy wykonanych przez nas instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz oddymiania.

Realizujemy głównie projekty wielkopowierzchniowe. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie instalacji na potrzeby galerii handlowych, budynków mieszkalnych, garaży podziemnych czy obiektów użyteczności publicznej.

W karcie naszych specjalizacji znajduje się także projektowanie i wykonawstwo instalacji domowych z zakresu wentylacji mechanicznej oraz rekuperacji. Zajmujemy się zarówno montażem, jak i serwisowaniem urządzeń.

Dzielimy się naszym sukcesem i regularnie wspieramy organizacje pomocowe oraz fundacje działające na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wierzymy, że tak trzeba i jesteśmy w tym konsekwentni.

Zapraszamy do współpracy, zapoznania się z naszymi realizacjami, referencjami i uprawnieniami.